Partnerzy technologiczni

FANUC

Obecny na rynku już od ponad 40 lat FANUC jest światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji produkcji.

Oferta firmy obejmuje ponad 100 modeli urządzeń o udźwigu do 2,3 t i zasięgu do 4,7 m. Rozwiązania FANUC znajdują zastosowanie w szerokim spektrum aplikacji i branż dzięki intuicyjnej obsłudze, prostej integracji i rozbudowanemu portfolio produktów.

PRODUKTY

Roboty przegubowe

Rodzina robotów przegubowych o różnorakim przeznaczeniu. Roboty tego typu sprawdzają się zarówno w aplikacjach wymagających szybkości działania, jak i przenoszenia dużych ciężarów. Znajdują się tu zarówno małe, kompaktowe rozwiązania (do 14 kg – LR Mate), jak umożliwiające manipulację dużymi i ciężkimi elementami.

 

Roboty współpracujące

Roboty, których zadaniem jest automatyzacja powtarzalnych, monotonnych prac wykonywanych do tej pory przez człowieka. Roboty współpracujące mogą przenosić ciężary do 35 kg.

 

Roboty delta

Kompaktowe roboty wykorzystywane są procesach obsługi oraz pobierania małych elementów z bardzo wysoką prędkością i dokładnością.

 

Roboty do paletyzowania

Cztero- lub pięcioosiowe modele robotów zaprojektowane z myślą o wsparciu i automatyzacji zadań związanych z procesem paletyzowania. Przeznaczone dla średnich i dużych obciążeń.

 

Roboty SCARA

Szybkie i precyzyjne roboty SCARA najczęściej znajdują zastosowanie w procesach montażu, przenoszenia elementów, czynności kontrolnych oraz pakowania.

Szeroka gama produktów

Innowacyjne rozwiązania

Najwyższa jakość produktów

WYDARZENIA

Nie znaleziono powiązanych wydarzeń

INFORMACJE

smc-rozp-wspolpr
Informacje handlowe

RAControls rozpoczyna współpracę z firmą SMC

RAControls z przyjemnością informuje o rozpoczęciu współpracy z firmą SMC – globalnym liderem w zakresie rozwiązań pneumatycznych i hydraulicznych dla przemysłu.
newsletter-obrazki
Bez kategorii

Korekty cenowe (01/2023)

W odpowiedzi na nieustępującą presję inflacyjną i rosnące ceny surowców, partnerzy technologiczni RAControls zapowiadają korekty cenników produktowych.
Korekta cennika
Bez kategorii

Korekta cenowa Rockwell Automation (09/22)

Z dniem 4/09 firma Rockwell Automation wprowadza korektę cen katalogowych wszystkich produktów sprzętowych w swoim portfolio. Szczegółowych informacji udziela Dział Sprzedaży i Account Managerowie.

MATERIAŁY

Artykuły
Zdalny dostęp pozwala świadczyć usługi serwisowe na odległość, co jest ogromnym udogodnieniem zarówno dla producentów maszyn, jak i ich użytkowników końcowych.
Notatki produktowe
Zastosowanie urządzeń ArmorBlock 5000™ pozwoli sprostać wymaganiom nawet najbardziej skomplikowanych aplikacji, skrócić czas pracy programistów i zredukować całkowity koszt projektów.
Artykuły
Automatyzacja znacząco ogranicza ryzyko wypadków, jednak należy tutaj pamiętać o konieczności zadbania o bezpieczeństwo osób obsługujących maszynę.