ProductUpdate 2023 – prestiżowe wydarzenie techniczne już za nami

Product Update jest sztandarowym wydarzeniem RAControls, organizowanym nieprzerwanie od 17 lat. Formuła wydarzenia przewiduje przede wszystkim możliwość praktycznego przetestowania dostępnych w ofercie RAControls produktów i rozwiązań wspierających cyfrową transformację zakładów przemysłowych.

Product Update 2024 odbędzie się w Toruniu w dniach 12-13/06/2024.

Aby być na bieżąco z informacjami o nadchodzącym wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza

Opinie uczestników

Informacje o wydarzeniu

W trakcie 2 intensywnych dni uczestnicy korzystają z kilkudziesięciu stanowisk szkoleniowych przygotowanych przez obecnych na miejscu ekspertów, mają okazję zadać pytania dotyczące doboru, funkcjonalności oraz eksploatacji sprzętu, jak również wymienić się doświadczeniami z innymi przedstawicielami branży automatyki i pneumatyki oraz wielu gałęzi przemysłu. Na wydarzeniu obecni są zarówno integratorzy systemów i producenci maszyn, jak również przedstawiciele zakładów przemysłowych i biur projektowych.

W tegorocznej edycji równolegle do warsztatów prowadzone były również prezentacje najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań, jakie pojawiły się w ofercie RAControls, takich jak m.in.: skalowalna platforma do wizualizacji FactoryTalk® Optix od Rockwell Automation czy system zarządzania sprężonym powietrzem AMS SMC. 

Product update 2023 w liczbach

Dołącz do cyfrowej transformacji przemysłu – wypełnij formularz, by w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o kolejnej edycji Product Update!

Udostępnij artykuł:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: