Ewon Talk2M – nowe funkcjonalności

Ewon Talk2M

Talk2M firmy Ewon to rozwiązanie chmurowe IIoT oferujące usługę zdalnego dostępu do przemysłowych systemów sterowania. Jak informuje producent, platforma zyska wkrótce nowe funkcjonalności:

Talk2M Visualization

Na początku lutego 2023 planowane jest udostępnienie systemu Talk2M Visualization. Będzie to wizualizacja w chmurze Talk2M, bazująca na danych z routerów typu Flexy.

System pozwoli wizualizować dane historyczne i centralnie proaktywnie monitorować stan maszyn. Ułatwieniem dla użytkowników będzie możliwość generowania raportów pozwalających ocenić wydajność maszyny.

Narzędzie wypróbować można już teraz, szczegóły na stronie producenta.

Rozwiązanie to częściowo znane jest użytkownikom lokalnej wizualizacji ViewOn – rozszerzonej do możliwości działania w chmurze. Równocześnie producent informuje, że narzędzie ViewOn w dotychczasowej formie nie będzie już rozwijane, jednak pozostanie dostępne dla użytkowników.

Zwiększenie liczby połączeń równoczesnych i transferu

Od kwietnia miesięczny transfer dla użytkowników usługi Talk2M Pro zostanie zwiększony ponad dwukrotnie: zamiast dotychczasowych 9 GB dostępnych będzie 20GB.

Wzrośnie również liczba równoczesnych połączeń – dotychczas korzystać można z 3, od kwietnia ich liczba wynosić będzie 5.

Informujemy, iż również od kwietnia 2023 zmianie ulega cena pakietu Talk2M Pro.

więcej informacji… 

Zarządzanie firmware z poziomu chmury Talk2M

Użytkownicy nowej generacji Cosy+ już wkrótce otrzymają możliwość zarządzania firmware z poziomu chmury Talk2M. Dzięki temu rozwiązaniu nie będzie już konieczna obecność osoby wykwalifikowanej na miejscu,  co ogranicza konieczność podróży oraz idące za nimi koszty i czas.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z doradcami RAControls, którzy przestawią Państwu więcej informacji na temat możliwości rozwiązania Talk2M.

Udostępnij artykuł:

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kontakt