Ewon Talk2M – nowe funkcjonalności

Ewon Talk2M

Talk2M firmy Ewon to rozwiązanie chmurowe IIoT oferujące usługę zdalnego dostępu do przemysłowych systemów sterowania. Jak informuje producent, platforma zyska wkrótce nowe funkcjonalności:

Talk2M Visualization

Od początku lutego 2023 użytkownicy Talk2M Pro mogą korzystać z systemu Talk2M Visualization. Jest to wizualizacja w chmurze Talk2M, bazująca na danych z routerów typu Flexy.

System pozwala wizualizować dane historyczne i centralnie proaktywnie monitorować stan maszyn. Ułatwieniem dla użytkowników jest możliwość generowania raportów pozwalających ocenić wydajność maszyny.

Rozwiązanie to częściowo znane jest użytkownikom lokalnej wizualizacji ViewOn – rozszerzonej do możliwości działania w chmurze. Równocześnie producent informuje, że narzędzie ViewOn w dotychczasowej formie nie będzie już rozwijane, jednak pozostanie dostępne dla użytkowników.

Zarządzanie firmware z poziomu chmury Talk2M

Użytkownicy nowej generacji Cosy+ otrzymali możliwość zarządzania firmware z poziomu chmury Talk2M. Dzięki temu rozwiązaniu nie będzie już konieczna obecność osoby wykwalifikowanej na miejscu,  co ogranicza konieczność podróży oraz idące za nimi koszty i czas.

Zwiększenie liczby połączeń równoczesnych i transferu

Od kwietnia miesięczny transfer dla użytkowników usługi Talk2M Pro zostanie zwiększony ponad dwukrotnie: zamiast dotychczasowych 9 GB dostępnych będzie 20GB.

Wzrośnie również liczba równoczesnych połączeń – dotychczas korzystać można z 3, od kwietnia ich liczba wynosić będzie 5.

RAControls informuje, iż również od kwietnia 2023 zmianie ulega cena pakietu Talk2M Pro.

więcej informacji… 

RAControls zaprasza do bezpośredniego kontaktu z Inżynierami aplikacyjnymi, którzy przybliżą Państwu możliwości rozwiązania Talk2M i pomogą dobrać pakiet najlepiej odpowiadający potrzebom Państwa organizacji.

Zobacz webcast

Rozwiązania zdalnego dostępu dla przemysłu marki Ewon by HMS

Jak skutecznie i bezpiecznie podejść do kwestii wdrożenia rozwiązań zdalnego dostępu? Co sprawia, że produkty marki Ewon od HMS Networks od lat cieszą się popularnością i zaufaniem użytkowników na całym świecie? Jak czerpać korzyści z zastosowania zdalnego dostępu? O tym w najnowszym webcaście opowie ekspert RAControls.

Czas trwania: 45 min.

Udostępnij artykuł:

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kontakt