ProductUpdate 2023

Wydarzenie Product Update oferuje możliwość praktycznego przetestowania produktów i rozwiązań dostępnych w ofercie RAControls. Podczas spotkania przewidziane zostały liczne sesje treningowe, w trakcie których na ponad 50 stanowiskach równolegle odbywają się ćwiczenia o różnorodnej tematyce. 

W tym roku stanowiska ćwiczeniowe zostały zaprojektowane z myślą o cyfrowej transformacji przemysłu, inteligentnych i bezpiecznych maszynach oraz rozwiązaniach procesowych. Nie zabraknie również najnowszych technologii, nowości w obszarze oprogramowania oraz przydatnych narzędzi. Ofertę rozwiązań automatyki przemysłowej uzupełniają dodatkowo stanowiska zrobotyzowane firmy FANUC Polska oraz produkty  z zakresu pneumatyki przemysłowej firmy SMC Industrial Automation Polska – nowość w ofercie RAControls. 

Zobacz zakres tematyczny wydarzenia – kliknij TUTAJ

AGENDA

Wtorek 13/06

09:00 | Rejestracja uczestników

10:00 | Rozpoczęcie warsztatów

10:30 – 18:00 | Warsztaty praktyczne i prezentacje

Środa 14/06

09:00 | Rozpoczęcie II Dnia warsztatów

10:30 – 16:30 | Warsztaty praktyczne 

KOSZT UCZESTNICTWA

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu zależny jest od wybranej opcji noclegu ze śniadaniem i kształtuje się w zakresie od 324,07 – 942,74 zł netto za pokój. W opcji bez noclegu: 150 zł netto/osobę.

Zgłoszenia do wzięcia udziału w wydarzeniu przyjmowane są do 31/05/2023.

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjmowane jest jedno zgłoszenie na firmę dla maksymalnie 2 pracowników. Osoba przesyłająca zgłoszenie zobowiązana jest do uprzedniego uzgodnienia z pozostałymi pracownikami ich dostępności oraz chęci udziału w wydarzeniu. Istnieje możliwość zmiany zgłaszanych uczestników w terminie do 05/06/2023r. 

Udostępnij artykuł:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: