FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej


FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.

FactoryTalk Optix oferuje zupełnie nowe możliwości

  • Opcje projektowe: projektowanie i testowanie projektów w nowoczesnym, obiektowym środowisku programistycznym;

  • Opcje wdrażania: możliwość wdrażania raz stworzonej aplikacji na dowolnym urządzeniu, niezależnie od architektury procesora czy systemu operacyjnego;

  • Opcje graficzne: tworzenie grafik w taki sposób, aby wspierać odbiorców na całym świecie i zapewniać responsywne wrażenia;

  • Opcje komunikacyjne: otwartość i interoperacyjność dzięki komunikacji maszyna-maszyna i maszyna-chmura obsługiwanej przez OPC UA, MQTT i natywną łączność IOT z otwartym interfejsem C#.

Więcej zalet wykorzystania oprogramowania oraz informacje na temat licencjonowania w webcaście RAControls “FactoryTalk® Optix zalety wykorzystania nowej, skalowalnej platformy wizualizacji”

zobacz… 

Darmowy dostęp do wersji próbnej

Już dziś warto skorzystać z bezpłatnego dostępu do najnowszej platformy FactoryTalk Optix Studio. Producent oferuje możliwość nieodpłatnego pobrania wersji FactoryTalk Optix Studio Standard lub uzyskania 90-dniowego dostępu do wersji próbnej FactoryTalk Optix Studio Pro w chmurze.

Jak uzyskać dostęp?

  • Krok 1: Zaloguj się do FactoryTalk Hub przy użyciu swojego loginu i hasła dla platform Rockwell Automation. Jeśli nie posiadasz konta, możesz założyć je za darmo;
  • Krok 2: Wybierz organizację (lub utwórz nową). Jeśli kafelek FactoryTalk Optix jest zablokowany, poczekaj kilka minut aż blokada zniknie, a następnie kliknij go aby rozpocząć.

Zostań wizjonerem wizualizacji i usprawnij swoje procesy dzięki darmowemu dostępowi do nowoczesnej platformy HMI FactoryTalk Optix Studio. Jeśli potrzebujesz wsparcia w dowolnym momencie, wybierz opcję Skontaktuj się z pomocą techniczną (ang. Contact Support) z menu Pomoc (Help) w prawym górnym rogu strony głównej FactoryTalk Hub.

Dowiedz się więcej o FactoryTalk Optix

Potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z Inżynierami RAControls dzwoniąc pod numer +48327887707 / bądź pisząc na adres: serwis@racontrols.pl lub wybierz opcję Skontaktuj się z pomocą techniczną (ang. Contact Support) z menu Pomoc (Help) w prawym górnym rogu strony głównej FactoryTalk Hub.

Udostępnij artykuł:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: