RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls jako promotor innowacji w przemyśle łączy różne technologie i kompetencje aby wspierać przedsiębiorstwa produkcyjne w ich drodze do transformacji cyfrowej.

Wiedząc, jak istotny dla naszych klientów staje się dostęp do innowacyjnych technologii oraz wsparcia wykwalifikowanych inżynierów, z przyjemnością informujemy o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

Oferta FANUC obejmuje ponad 100 różnych modeli robotów o udźwigu do 2,3 t i zasięgu do 4,7 m, które znajdują zastosowanie w szerokim spektrum aplikacji i branż dzięki intuicyjnej obsłudze i prostej integracji. Obszerne portfolio robotów FANUC to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby odbiorców – począwszy od poprawy jakości, poprzez optymalizację, wypełnienie luk kadrowych, konieczność zwiększenia mocy produkcyjnych czy elastyczności produkcji.

Dzięki rozwojowi współpracy z partnerami, takimi jak FANUC POLSKA Sp. z o.o., SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. czy Rockwell Automation, RAControls rozszerza swoją ofertę skierowaną profesjonalistów w branży OEM, przemysłu oraz produkcji.

Udostępnij artykuł:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: