Korekty cenowe (01/2023)

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w związku z utrzymującymi się trendami mającymi wpływ na zwiększenie kosztów produkcji oraz świadczenia usług, partnerzy technologiczni RAControls zmuszeni są do wprowadzenia korekt cenowych swoich produktów.

 

APEX DYNAMICS

Producent przekładni od stycznia 2023 zmienił ceny swoich produktów średnio o +6%, z wyjątkiem części rodzin przekładni. Wprowadzona zostaje również opłata za przyspieszenie transportu przekładni o dużych gabarytach (kryterium wagowe: powyżej 35 kg), przy zachowaniu możliwości dostawy w trybie standardowym – transportem morskim, bez dodatkowych opłat.

Szczegółowych informacji udzielają opiekunowie handlowi RAControls.

 

ProSoft Technology

Od 01. marca 2023 obowiązywać będzie nowy cennik produktów firmy ProSoft Technology. Podwyżka wynosi  – w zależności od rodziny produktów oraz od produktu – od 6% nawet do 38,5%. Nowe ceny obowiązują dla wszystkich zamówień, które zostaną złożone od 1 marca 2023 r.

 

nVent HOFFMAN – Eldon

Firma nVent HOFFMAN (dawny Eldon) informuje o rocznej aktualizacji cen dla rozwiązań. Korekta wynosi średnio 3,5% i zacznie obowiązywać od dnia 15 marca 2023 roku. Nowa wersja cennika dla produktów standardowych oraz części zamiennych będzie dostępna od 14 lutego 2023 pod adresem: https://www.eldon.com/pl-PL/Centrum-pobierania/Cennik/.

 

Ewon by HMS

Na kwiecień 2023 planowana jest zmiana ceny pakietu Talk2M Pro – nowa stawka wynosić będzie 75 EUR/m-c. Użytkownicy otrzymają możliwość korzystania z nowych funkcjonalności: narzędzia do wizualizacji, większej ilości połączeń równoczesnych oraz wyższego transferu.

Usługa Talk2M Free pozostaje bez zmian.

 

W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży lub Regionalnymi Dyrektorami i Opiekunami Klienta.

Udostępnij artykuł:

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kontakt