Korekta cenowa Rockwell Automation (09/22)

Od 4 września 2022 r. Rockwell Automation wprowadza korektę cen katalogowych o +8,0% dla wszystkich produktów sprzętowych w swoim portfolio.

Rockwell Automation – jak informuje, podejmuje powyższe działania w odpowiedzi na obecne warunki rynkowe i będzie nadal dokonywać kwartalnej oceny sytuacji gospodarczej.

Bezprecedensowe wyzwania i wydarzenia gospodarcze nadal mają duży wpływ na rynki oraz na producentów przemysłowych. Ciągły historyczny popyt na towary w połączeniu z ciągłym obciążeniem globalnych łańcuchów dostaw spowodował, że inflacja osiągnęła historyczny poziom, przyczyniając się do zmian wartości walut. Nietypowe wydarzenia mające miejsce w Europie zaostrzyły również inflację i zmiany walutowe w tym regionie, stając się jednymi z najbardziej zauważalnych na świecie.

Zespoły ds. zaopatrzenia i operacji firmy Rockwell Automation pracowały nad wchłonięciem większości tych dodatkowych kosztów na rynkach europejskich. Niestety, biorąc pod uwagę ciągłą presję inflacyjną i jej wpływ na waluty europejskie, Rockwell Automation – jak tłumaczy, musi podjąć działania w celu zrównoważenia części tych wyższych kosztów, aby zapewnić klientom nieprzerwanie, możliwie najlepszą obsługę.

„Zdajemy sobie sprawę, że produkty i sprzęt, których potrzebują nasi klienci i partnerzy handlowi, mają kluczowe znaczenie dla trwającego globalnego ożywienia i codziennych potrzeb produkcyjnych. Prosimy pamiętać, że firma Rockwell Automation pozostaje oddana wszystkim swoim partnerom i klientom, ponieważ wspólnie kontynuujemy poruszanie się po tym dynamicznym rynku.”

Rockwell Automation

Szczegółowych informacji udzielają Account Managerowie oraz Dział Sprzedaży:

dok@racontrols.pl  |  +48 32 788 77 05

Data publikacji: 31/07/2022

Udostępnij artykuł:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: