Szkolenia Rockwell Automation i Allen-Bradley

Stały rozwój kompetencji w obszarze automatyki przemysłowej jest podstawą budowania swojej pozycji w tej branży.

RAControls posiada status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Rockwell Automation, dzięki czemu może zaoferować najwyższej jakości szkolenia stacjonarne i zdalne dla automatyków, programistów oraz działów utrzymania ruchu.

Ukończenie szkoleń prowadzonych przez RAControls jest równoznaczne z uzyskaniem oryginalnych certyfikatów Rockwell Automation, które otwierają drzwi do kariery w branży automatyki przemysłowej, a przede wszystkim poświadczają zdobycie bardzo wysokich kwalifikacji zawodowych. Certyfikaty te, są uznawane na całym świecie przez firmy korzystające z rozwiązań Rockwell Automation.

Szkolenia dla firm i automatyków indywidualnych

RAControls zaprasza na szkolenia z zakresu automatyki przemysłowej, które mogą być znakomitą formą inwestycji w kompetencje Państwa kadr. Firmy zatrudniające automatyków powinny dbać o podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, co ma bezpośrednie przełożenie na konkurencyjność przedsiębiorstwa oraz jego atrakcyjność jako pracodawcy.

Szkolenia RAControls są przeznaczone zarówno dla indywidualnych automatyków, w tym prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, jak również dla osób, które dopiero planują zdobyć kwalifikacje niezbędne do wykonywania tego zawodu.

Podczas szkoleń kładziemy szczególny nacisk na aspekty praktyczne, pokazując realne zastosowanie systemów Rockwell Automation na praktycznych przykładach aplikacji przemysłowych.

Szkolenie „szyte na miarę”

RAControls, specjalnie z myślą o klientach mających szczególne wymagania w zakresie podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, wprowadza do oferty szkolenia „szyte na miarę”. To unikalna propozycja na rynku, która polega na umożliwieniu zaprojektowania i dostosowania czasu trwania oraz tematyki szkolenia do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.

Dzięki wysokim kompetencjom naszych trenerów jesteśmy w stanie przygotować praktycznie dowolne szkolenie z zakresu systemów sterowania, sieci oraz technologii napędowej oraz oprogramowania Rockwell Automation. Stawiamy na elastyczność i wygodę klienta, dlatego termin, zakres tematyczny i godzinowy szkolenia zawsze ustalamy indywidualnie.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w sprawie możliwości zorganizowania szkolenia „szytego na miarę” na potrzeby Państwa przedsiębiorstwa.

Szeroki wybór specjalistycznych szkoleń Rockwell Automation

Oferta szkoleniowa RAControls jest stale uzupełniana i już dziś obejmuje najbardziej pożądane szkolenia w branży automatyki przemysłowej. Aktualnie oferujemy szkolenia stacjonarne z zakresu HMI i wizualizacji, napędów, sterowników programowalnych czy sieci przemysłowych.

Zapraszamy na szkolenia o tematyce:

  • FactoryTalk View Site Edition: podstawy
  • Kinetix 5700 podstawy programowania
  • Studio 5000 budowa i podstawy programowania
  • GuardLogix podstawy programowania
  • Kinetix 5700 obsługa bieżąca
  • Studio 5000 zaawansowany kurs programowania
  • Ethernet/IP podstawy programowania
  • Studio 5000 obsługa bieżąca i lokalizacja uszkodzeń
  • PowerFlex 755 podstawy programowania
  • FactoryTalk View ME & PanelView Plus

 

Szkolenia stacjonarne organizujemy w Katowicach w  terminach wskazanych w zakładce Centrum Kompetencji. Tam również, w opisie każdego szkolenia znajdą Państwo szczegółową agendę, co pozwoli ocenić jego przydatność oraz zdecydować, czy spełnia ono Państwa oczekiwania pod względem wartości merytorycznej.

Jak zapisać się na szkolenie RAControls?

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy tylko wysłać zgłoszenie na adres mailowy szkolenia@racontrols.com, podając w nim preferowaną datę oraz kod szkolenia (znajduje się w opisie).

Dlaczego warto wybrać szkolenie RAControls?

RAControls to jedna z najbardziej renomowanych firm w branży dostawców rozwiązań z zakresu automatyki czy przemysłowych systemów sterowania. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu technologii na potrzeby inteligentnej produkcji w ramach Przemysłu 4.0.

RAControls jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń i oprogramowania amerykańskiej firmy Rockwell Automation, w tym sterowników marki Allen-Bradley, co daje nam bezpośredni dostęp do zaawansowanych technologii producenta i specjalistycznej wiedzy, którą dzielimy się z uczestnikami naszych szkoleń.

Instruktorzy RAControls regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc zagwarantować najwyższą jakość merytoryczną organizowanych szkoleń i dać pewność ich uczestnikom, że ukończenie szkolenia ma realne przełożenie na wzrost ich kompetencji zawodowych.

Warto również podkreślić, że ukończenie szkolenia organizowanego przez RAControls i uzyskanie certyfikatu firmy Rockwell Automation, wiąże się z bezcennym prestiżem w branży automatyki przemysłowej, nie tylko na rynku polskim, ale też międzynarodowym.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z pełną listą szkoleń Rockwell Automation i Allen-Bradley organizowanych i przeprowadzanych przez ekspertów RAControls.

Udostępnij artykuł:

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kontakt w sprawie szkolenia

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej.