Projekt i konfiguracja (Design Suite)

Studio 5000® Design Software – Projekt i konfiguracja

Wykorzystując środowisko Studio 5000® można szybciej reagować na zmieniające się potrzeby rynku i biznesu, jednocześnie obniżając całkowite koszty operacyjne, w tym nakłady na utrzymanie ruchu i szkolenia.

  • Jeden, intuicyjny pakiet oprogramowania projektowego i konfiguracyjnego

  • Uproszczone tworzenie złożonych rozwiązań sterowania

  • Zwiększony dostęp do informacji w czasie rzeczywistym

  • Projektowanie aplikacji na jednej platformie sterowania w środowisku umożliwiającym współpracę kilku inżynierów
Studio 5000 Architect®

Zintegrowane środowisko inżynierskie pozwalające skrócić czas potrzebny do zbudowania systemu automatyki Logix™ i FactoryTalk® View, umożliwiające powielanie projektów oraz zapewniające płynną wymianę danych między narzędziami inżynierskimi.

Studio 5000® Logix Emulate

Podstawowe narzędzie do wirtualnego testowania aplikacji stworzonych w Studio 5000. Oprogramowanie Logix Emulate umożliwia walidację, testowanie i optymalizację kodu aplikacji, niezależnie od fizycznego osprzętu.

Studio 5000® Simulation Interface

Moduł do łączenia układów sterowania z narzędziami symulacyjnymi i modelującymi w celu analizy i optymalizacji układów maszynowych.

Studio 5000 Logix Designer®

Następca oprogramowania RSLogix 5000®, oferuje ustandaryzowane rozwiązania dla systemów dyskretnych, procesowych, wsadowych, aplikacji ruchu, bezpieczeństwa i systemów opartych na napędach, pomagając tym samym znacząco zredukować czas programowania oraz uruchomienia aplikacji.

Studio 5000 View Designer®

Nowoczesne środowisko projektowania dla terminali graficznych PanelView™ 5000. Oprogramowanie pozwala na budowanie zaawansowanych aplikacji w łatwy i intuicyjny sposób. Naturalna integracja ze środowiskiem Logix w zdecydowany sposób przyspiesza prace nad projektem. Oprogramowanie oferuje możliwość korzystania z dużej biblioteki gotowych obiektów oraz ekranów diagnostycznych.

Studio 5000® Application Code Manager

Narzędzie pozwala tworzyć własne funkcje i biblioteki rozwiązań przeznaczone do wielokrotnego użycia, przyczyniające się do zwiększenia efektywności i dokładności wdrożenia oraz obniżenia całkowitego kosztu aplikacji.

FactoryTalk® Optix – wizualizacja dla wizjonerów

FactoryTalk® Optix™ to innowacyjna, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.

Zobacz również:
FactoryTalk® Optix™ - webcast i bezpłatna wersja próbna
Terminale graficzne z serii OptixPanel™
Terminale graficzne z serii OptixPanel™

katalog rozwiązań

Rozwiązania z zakresu oprogramowania przedstawione zostały w katalogu RAControls:

Szczegółowych informacji na temat możliwości oprogramowania oraz jego optymalnego doboru udzielą Państwu doradcy RAControls.

Udostępnij artykuł:

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kontakt - audyty i usługi