Partnerzy technologiczni

Stratus Technologies

Firma Stratus to światowej klasy dostawca oprogramowania oraz serwerów do zastosowań w przemyśle.

Produkty firmy Stratus to bezpieczne, wytrzymałe i wysoce zautomatyzowane rozwiązania pozwalające zwiększyć efektywność i niezawodność aplikacji.

PRODUKTY

Serwery ztCTM Edge

System ztC Edge dostarcza redundowaną platformę wirtualizacji dla aplikacji przemysłowych.

Platforma wymaga niewielkiego nakładu pracy ze strony operatora zarówno przy wdrożeniu, jak i późniejszym zarządzaniu i użytkowaniu systemu.
Serwery firmy Stratus oferują możliwości tworzenia rozwiązań redundowanych dla aplikacji IIoT i posiadają 5-letni okres gwarancji.

 

Serwery ftServer®

System ftServer® to niezawodna, prosta we wdrożeniu i zarządzaniu platforma firmy Stratus.

Platforma dedykowana jest do obsługi kluczowych zadań oraz aplikacji produkcyjnych i sterujących. ftSerwer oferuje ostępność na poziomie 99,999%, dzięki czemu eliminuje ryzyko nieplanowanych przestojów bądź utraty danych i pozwala na zwiększenie jakości oraz wydajności produkcji.

 

Oprogramowanie everRun®

Proste w zarządzaniu oprogramowanie do obsługi aplikacji krytycznych.

everRun® zapewnia ciągły dostęp do krytycznych systemów, nie wymagając przy tym złożonej konfiguracji, jak w przypadku tradycyjnych rozwiązań – nie ma potrzeby projektowania aplikacji pod kątem wysokiej dostępności, zarządzania łącznością czy konfigurowania współużytkowanej pamięci masowej.

 

Wiodący dostawca rozwiązań dostępności dla infrastruktury krytycznej

Ponad 40 lat doświadczenia

Zbieranie danych i analiza u źródła

WYDARZENIA

INFORMACJE

untitled
News

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
ll0203
News

Lunch&Learn – Ożarów Mazowiecki

RAControls zaprasza na jednodniowe spotkanie z cyklu Lunch&Learn, które odbędzie się we czwartek 02 marca, o godz. 09:30 w Ożarowie Mazowieckim.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY