Partnerzy technologiczni

Rockwell Automation

Firma Rockwell Automation to największy na świecie producent systemów automatyki przemysłowej. Czołowe marki firmy to Allen-Bradley oraz oprogramowanie FactoryTalk. Główna siedziba znajduje się w Milwaukee w Stanach Zjednoczonych. Rockwell Automation jest obecny w ponad 100 krajach na całym świecie. W ciągu ostatnich 20 lat firma ulokowała w Polsce już ponad 30 działów odpowiedzialnych za różne obszary swojej działalności, w tym zakład produkcyjny w Katowicach.

 

RAControls, jako jedna z nielicznych firm w regionie EMEA, posiada status partnera biznesowego „Value Add Service Provider” oraz „Market Maker”, jak również status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Rockwell Automation, uprawniające nas do promowania i sprzedaży wszystkich produktów i powiązanych usług producenta, a także przeprowadzania certyfikowanych szkoleń technicznych i serwisowych.

PRODUKTY

Automatyka przemysłowa

Systemy automatyki

Urządzenia oraz rozwiązania umożliwiające budowę systemów automatyki, w tym produkty takie jak sterowniki oraz panele operatorskie (HMI).

Aparatura elektryczna

Grupa produktów wspomagających poprawne działanie elementów automatyki przemysłowej oraz systemów napędowych, zawierająca m.in. wyłączniki, rozłączniki, styczniki, przekaźniki, zasilacze, czy kolumny sygnalizacyjne.

Systemy napędowe

Systemy układów napędowych, obejmujące przemienniki częstotliwości, softstarty oraz układy rozruchu bezpośredniego (DOL), w tym również w wykonaniu przeznaczonym do pracy w najbardziej wymagających warunkach środowiskowych.

Układy bezpieczeństwa

Niezawodne systemy bezpieczeństwa poprawiają wydajność produkcji zapewniając jednocześnie bezpieczne środowisko pracy dla ludzi.

Czujniki i systemy łączeniowe

Zestaw czujników i rozwiązań niezbędnych do łączenia systemów automatyki oraz zasilania.

Rozdzielnice MCC

Nisko- i średnionapięciowe modułowe rozdzielnice napędowe CENTERLINE® 2500 to rozwiązania zapewniające ciągłość ruchu w przypadku aplikacji o znaczeniu krytycznym, spełniające najwyższe wymogi pod względem niezawodności oraz skalowalności.

Oprogramowanie

Projekt i konfiguracja (Design Suite)

Środowisko automatyki Studio 5000® łączy elementy inżynierii i projektowania w jednolite, standardowe ramy umożliwiające optymalizację wydajności i skrócenie czasu odbioru technicznego.

Wizualizacja i raportowanie (Operation Suite)

Zestaw narzędzi wspomagających pracę na wszystkich poziomach wizualizacji (od panelu operatorskiego po nadzór nad pracą całego przedsiębiorstwa) oraz raportowania.

Produkcja (Maintenance Suite)

Zestaw narzędzi umożliwiający dostęp do zasobów (w tym konfigurację, śledzenie zmian oraz zarządzanie danymi) w czasie rzeczywistym.

Proces

Oprogramowanie PlantPAx® pomaga producentom szybciej i trafniej podejmować decyzje dotyczące sterowania procesem. System umożliwia sprawniejsze reagowanie na wymagania klientów i szybko zmieniające się specyfikacje.

Connected Components Workbench™

Connected Components Workbench™ to darmowe, łatwe w obsłudze oprogramowanie do integracji sterowników Micro800 z edytorem PanelView 800 HMI i konfiguracji przemienników PowerFlex wszystkich serii. Oprogramowanie umożliwia proste projektowanie autonomicznych maszyn.

Szkolenia i usługi

Rockwell Automation oferuje całą gamę szkoleń (zarówno online, jak i offline), we współpracy z ekspertami RAControls świadczy również usługi związane m.in. z audytami.

 

Największy na świecie producent systemów automatyki przemysłowej

Szeroki wachlarz innowacyjnych produktów

Wyspecjalizowana, doświadczona kadra inżynierów

WYDARZENIA

INFORMACJE

PU-WYR
Wydarzenie

ProductUpdate 2023

Wydarzenie Product Update oferuje możliwość praktycznego przetestowania produktów i rozwiązań dostępnych w ofercie RAControls.
untitled
Bez kategorii

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY