Partnerzy technologiczni

rf IDEAS

Firma rf IDEAS jest producentem technologii RFID służącej do identyfikacji, logowania oraz kontroli uprawnień użytkowników.

Sprawdzone oraz proste w obsłudze produkty rf IDEAS pozwalają znacząco zwiększyć efektywność oraz podnieść poziom bezpieczeństwa w zakładach pracy.

Systemy rf IDEAS są prekonfigurowane do pracy z panelami operatorskimi, systemami SCADA oraz sterownikami Rockwell Automation. Dodatkowym atutem produktów jest możliwość przystosowania ich do pracy z urządzeniami innych producentów.

PRODUKTY

WAVE ID® Plus

Technologia RFID to najskuteczniejszy sposób na szybką i szczegółową identyfikację osób, kontrolę dostępu i rejestrację czasu pracy.

Czytnik rf IDEAS WAVE ID® Plus to innowacyjne rozwiązanie, które do transmisji danych wykorzystuje technologię fal radiowych o częstotliwości zarówno 125 kHz, jak i 13,56 MHz. Nowoczesny system w oparciu o technologię RFID eliminuje konieczność manualnego logowania do systemu i zapewnia bezpieczną i szybką identyfikację w miejscu pracy. System umożliwia użytkownikom użycie ich kart dostępu do budynku lub dowolnych tagów dzięki szerokiemu zakresowi zaimplementowanych protokołów. Jeden czytnik może jednocześnie obsługiwać tagi wykonane w różnych technologiach.

Rodzina produktów WAVE ID® Plus została przystosowane do współpracy z urządzeniami Rockwell Automation HMIs, PACs oraz PLCs wraz z FactoryTalk™ View SE i ME w celu usprawnienia procesu logowania. Uniwersalny interfejs USB został fabrycznie skonfigurowany do współpracy z urządzeniami Rockwell Automation, jednak funkcjonalność emulacji klawiatury umożliwia współpracę z dowolnym oprogramowaniem. Wewnętrzna pamięć typu flash może zostać dowolnie zaprogramowana i dostosowana do potrzeb aplikacji. Wychodząc naprzeciw zaawansowanym funkcjom systemów kontroli dostępu, oferowany jest także interfejs EtherNet/IP umożliwiający (z pomocą plików
EDS) komunikację z PLC w celu dodatkowego przetwarzania danych i tworzenia funkcji logicznych.

Wiodący producent czytników dostępowych

Innowacyjne rozwiązania

Zapewnienie bezpieczeństwa danych logowania

WYDARZENIA

Nie znaleziono powiązanych wydarzeń

INFORMACJE

expo-rok-af
Wydarzenie

Targi Rockwell Automation – Automation Fair – Discover What’s Possible

Została podana data tegorocznej edycji wydarzenia.
untitled
Bez kategorii

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY

Artykuły
Pod pojęciem zrównoważonej produkcji kryje się szereg działań, które mają na celu ograniczenie wpływu produkcji na środowisko, przy jednoczesnym zachowaniu jej opłacalności i zaspokojeniu potrzeb społeczeństwa.
Notatki produktowe
Nowe terminale graficzne od Rockwell Automation zapewniają użytkownikowi wrażenia i możliwości jak podczas korzystania z komputera klasy PC.
Artykuły
Aby w pełni wykorzystać potencjał pozyskiwanych lokalnie danych, należy zadbać o stały dostęp do tych zasobów.