Partnerzy technologiczni

rf IDEAS

Firma rf IDEAS jest producentem technologii RFID służącej do identyfikacji, logowania oraz kontroli uprawnień użytkowników.

Sprawdzone oraz proste w obsłudze produkty rf IDEAS pozwalają znacząco zwiększyć efektywność oraz podnieść poziom bezpieczeństwa w zakładach pracy.

Systemy rf IDEAS są prekonfigurowane do pracy z panelami operatorskimi, systemami SCADA oraz sterownikami Rockwell Automation. Dodatkowym atutem produktów jest możliwość przystosowania ich do pracy z urządzeniami innych producentów.

PRODUKTY

WAVE ID® Plus

Technologia RFID to najskuteczniejszy sposób na szybką i szczegółową identyfikację osób, kontrolę dostępu i rejestrację czasu pracy.

Czytnik rf IDEAS WAVE ID® Plus to innowacyjne rozwiązanie, które do transmisji danych wykorzystuje technologię fal radiowych o częstotliwości zarówno 125 kHz, jak i 13,56 MHz. Nowoczesny system w oparciu o technologię RFID eliminuje konieczność manualnego logowania do systemu i zapewnia bezpieczną i szybką identyfikację w miejscu pracy. System umożliwia użytkownikom użycie ich kart dostępu do budynku lub dowolnych tagów dzięki szerokiemu zakresowi zaimplementowanych protokołów. Jeden czytnik może jednocześnie obsługiwać tagi wykonane w różnych technologiach.

Rodzina produktów WAVE ID® Plus została przystosowane do współpracy z urządzeniami Rockwell Automation HMIs, PACs oraz PLCs wraz z FactoryTalk™ View SE i ME w celu usprawnienia procesu logowania. Uniwersalny interfejs USB został fabrycznie skonfigurowany do współpracy z urządzeniami Rockwell Automation, jednak funkcjonalność emulacji klawiatury umożliwia współpracę z dowolnym oprogramowaniem. Wewnętrzna pamięć typu flash może zostać dowolnie zaprogramowana i dostosowana do potrzeb aplikacji. Wychodząc naprzeciw zaawansowanym funkcjom systemów kontroli dostępu, oferowany jest także interfejs EtherNet/IP umożliwiający (z pomocą plików
EDS) komunikację z PLC w celu dodatkowego przetwarzania danych i tworzenia funkcji logicznych.

Wiodący producent czytników dostępowych

Innowacyjne rozwiązania

Zapewnienie bezpieczeństwa danych logowania

WYDARZENIA

INFORMACJE

PU-WYR
Wydarzenie

ProductUpdate 2023

Wydarzenie Product Update oferuje możliwość praktycznego przetestowania produktów i rozwiązań dostępnych w ofercie RAControls.
untitled
Bez kategorii

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY