Partnerzy technologiczni

rf IDEAS

Firma rf IDEAS jest producentem technologii RFID służącej do identyfikacji, logowania oraz kontroli uprawnień użytkowników.

Sprawdzone oraz proste w obsłudze produkty rf IDEAS pozwalają znacząco zwiększyć efektywność oraz podnieść poziom bezpieczeństwa w zakładach pracy.

Systemy rf IDEAS są prekonfigurowane do pracy z panelami operatorskimi, systemami SCADA oraz sterownikami Rockwell Automation. Dodatkowym atutem produktów jest możliwość przystosowania ich do pracy z urządzeniami innych producentów.

PRODUKTY

WAVE ID® Plus

Technologia RFID to najskuteczniejszy sposób na szybką i szczegółową identyfikację osób, kontrolę dostępu i rejestrację czasu pracy.

Czytnik rf IDEAS WAVE ID® Plus to innowacyjne rozwiązanie, które do transmisji danych wykorzystuje technologię fal radiowych o częstotliwości zarówno 125 kHz, jak i 13,56 MHz. Nowoczesny system w oparciu o technologię RFID eliminuje konieczność manualnego logowania do systemu i zapewnia bezpieczną i szybką identyfikację w miejscu pracy. System umożliwia użytkownikom użycie ich kart dostępu do budynku lub dowolnych tagów dzięki szerokiemu zakresowi zaimplementowanych protokołów. Jeden czytnik może jednocześnie obsługiwać tagi wykonane w różnych technologiach.

Rodzina produktów WAVE ID® Plus została przystosowane do współpracy z urządzeniami Rockwell Automation HMIs, PACs oraz PLCs wraz z FactoryTalk™ View SE i ME w celu usprawnienia procesu logowania. Uniwersalny interfejs USB został fabrycznie skonfigurowany do współpracy z urządzeniami Rockwell Automation, jednak funkcjonalność emulacji klawiatury umożliwia współpracę z dowolnym oprogramowaniem. Wewnętrzna pamięć typu flash może zostać dowolnie zaprogramowana i dostosowana do potrzeb aplikacji. Wychodząc naprzeciw zaawansowanym funkcjom systemów kontroli dostępu, oferowany jest także interfejs EtherNet/IP umożliwiający (z pomocą plików
EDS) komunikację z PLC w celu dodatkowego przetwarzania danych i tworzenia funkcji logicznych.

Wiodący producent czytników dostępowych

Innowacyjne rozwiązania

Zapewnienie bezpieczeństwa danych logowania

WYDARZENIA

INFORMACJE

Wydarzenia Offline
Wydarzenie

ROKLive EMEA – najczęściej zadawane pytania

ROKLive, znane wcześniej pod nazwą TechEd EMEA, to ponad 3 dni warsztatów, spotkań i wymiany doświadczeń z ekspertami i praktykami z obszaru automatyki i cyfrowej transformacji przemysłu
Male and Female Industrial Engineers in Hard Hats and Safety Jackets Discuss New Project while Using Tablet Computer. They Work at the Heavy Industry Manufacturing Factory.
Wydarzenie

Poznaj Fabrykę 4.0 – interaktywne spotkanie

RAControls zaprasza na wyjątkowe, interaktywne spotkanie poświęcone rozwiązaniom dla Przemysłu 4.0. 
expo-rok-af
Wydarzenie

Automation Fair 2023

Kolejna edycja wydarzenia już 06-09 listopada w Bostonie.

MATERIAŁY