Partnerzy technologiczni

RF Ideas

Firma rf IDEAS jest producentem technologii RFID służącej do identyfikacji, logowania oraz kontroli uprawnień użytkowników.

Sprawdzone oraz proste w obsłudze produkty rf IDEAS pozwalają znacząco zwiększyć efektywność oraz podnieść poziom bezpieczeństwa w zakładach pracy.

Systemy rf IDEAS są prekonfigurowane do pracy z panelami operatorskimi, systemami SCADA oraz sterownikami Rockwell Automation. Dodatkowym atutem produktów jest możliwość przystosowania ich do pracy z urządzeniami innych producentów.

PRODUKTY

WAVE ID® Plus

Technologia RFID to najskuteczniejszy sposób na szybką i szczegółową identyfikację osób, kontrolę dostępu i rejestrację czasu pracy.

Czytnik rf IDEAS WAVE ID® Plus to innowacyjne rozwiązanie, które do transmisji danych wykorzystuje technologię fal radiowych o częstotliwości zarówno 125 kHz, jak i 13,56 MHz. Nowoczesny system w oparciu o technologię RFID eliminuje konieczność manualnego logowania do systemu i zapewnia bezpieczną i szybką identyfikację w miejscu pracy. System umożliwia użytkownikom użycie ich kart dostępu do budynku lub dowolnych tagów dzięki szerokiemu zakresowi zaimplementowanych protokołów. Jeden czytnik może jednocześnie obsługiwać tagi wykonane w różnych technologiach.

Rodzina produktów WAVE ID® Plus została przystosowane do współpracy z urządzeniami Rockwell Automation HMIs, PACs oraz PLCs wraz z FactoryTalk™ View SE i ME w celu usprawnienia procesu logowania. Uniwersalny interfejs USB został fabrycznie skonfigurowany do współpracy z urządzeniami Rockwell Automation, jednak funkcjonalność
emulacji klawiatury umożliwia współpracę z dowolnym oprogramowaniem. Wewnętrzna pamięć typu flash może
zostać dowolnie zaprogramowana i dostosowana do potrzeb aplikacji. Wychodząc naprzeciw zaawansowanym
funkcjom systemów kontroli dostępu, oferowany jest także interfejs Ethernet/IP umożliwiający (z pomocą plików
EDS) komunikację z PLC w celu dodatkowego przetwarzania danych i tworzenia funkcji logicznych.

Wiodący producent czytników dostępowych

Innowacyjne rozwiązania

Zapewnienie bezpieczeństwa danych logowania

WYDARZENIA

RAControls Lunch&Learn
Wydarzenia specjalne

Lunch&Learn | Rozwiązania napędowe

11/10/2022

Wrocław

RAControls Lunch&Learn
Wydarzenia specjalne

Lunch&Learn | SMART & SAFETY: bezpieczeństwo maszynowe i inteligentna produkcja

04/10/2022

Wrocław

Wydarzenia Offline
Wydarzenia specjalne

Automation Fair®

16-17/11/2022

Chicago, USA

INFORMACJE

Korekta cennika
News

Korekta cenowa Rockwell Automation (09/22)

Z dniem 4/09 firma Rockwell Automation wprowadza korektę cen katalogowych wszystkich produktów sprzętowych w swoim portfolio. Szczegółowych informacji udziela Dział Sprzedaży i Account Managerowie.
Wydarzenia Offline
Wydarzenie

ROKLive EMEA – najczęściej zadawane pytania

ROKLive, znane wcześniej pod nazwą TechEd EMEA, to ponad 3 dni warsztatów, spotkań i wymiany doświadczeń z ekspertami i praktykami z obszaru automatyki i cyfrowej transformacji przemysłu
nagroda-top3-emea
News

RAControls w TOP3 dystrybutorów Rockwell Automation w strefie EMEA wg badania satysfakcji klientów

Serdecznie dziękujemy za docenienie naszej pracy i wysiłków.

MATERIAŁY

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej.