Partnerzy technologiczni

Prosoft Technology

Prosoft Technology specjalizuje się w rozwiązaniach komunikacyjnych do aplikacji przemysłowych.

W ofercie firmy dostępne są zarówno karty komunikacyjne, bramki protokołów, radia bezprzewodowe, jak również rozwiązania zdalnego dostępu.

PRODUKTY

Rozwiązania bram w sieci Ethernet i szeregowych

Samodzielne bramy przemysłowe opracowane przez ProSoft Technology, montowane na szynie DIN, umożliwiają odczyt lub zapis danych z urządzeń w różnych protokołach. Wszystkie bramy są wyposażone w funkcję ProSoft Discovery Service. Dzięki funkcji PDS zmiana komputera na domyślną podsieć modułu nie jest konieczna, co pozwala na znaczną oszczędność czasu podczas konfiguracji.

 

Szybkie, przemysłowe punkty dostępowe

Ultraszybkie czasy przełączania punktów dostępowych poniżej 10 ms są idealne do zastosowań takich jak zautomatyzowane systemy pobierania danych, AGV i platformy transportowe linii produkcyjnej samochodów.

Wbudowany obiekt EtherNet/IP ™ i obsługa agenta Modbus® pozwalają użytkownikom na diagnostykę sieci bezprzewodowej w swoim PAC/PLC, w którym mogą analizować informacje i podejmować działania, co pomaga skrócić czas przestojów.  WPA/WPA2-Personal (PSK, AES i/lub TKIP); WPA/WPA2-Enterprise (IEEE 802.1X/RADIUS, AES i/lub TKIP). Bezpieczne przechowywanie kopii zapasowej konfiguracji umożliwia szybką wymianę w terenie

Radia obsługują bezprzewodowe sieci bezpieczeństwa Ethernet, idealne do zastosowań w automatycznej obsłudze materiałów. Dostępne również w wersji o podwyższonej odporności na czynniki środowiskowe.

 

Kabel radiacyjny 2.4 i pasmo 5 GHz

Działając jak długa, elastyczna antena, kabel radiacyjny jest alternatywą dla tradycyjnych systemów antenowych RF.

 

Dedykowane karty komunikacyjne

Firma Prosoft posiada w swojej ofercie rozwiązania dedykowane dla sterowników Allen-Bradley – są to karty komunikacyjne montowane bezpośrednio w kasecie sterownika.

Oferujemy rozwiązania komunikacyjne dla platform:

  • CompactLogix
  • ControlLogix
  • Point I/O

 

Specjalista w łączeniu produktów różnych marek

Wieloletnie doświadczenie

Innowacyjne rozwiązania

WYDARZENIA

Nie znaleziono powiązanych wydarzeń

INFORMACJE

expo-rok-af
Wydarzenie

Targi Rockwell Automation – Automation Fair – Discover What’s Possible

Została podana data tegorocznej edycji wydarzenia.
untitled
Bez kategorii

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY

Artykuły
Pod pojęciem zrównoważonej produkcji kryje się szereg działań, które mają na celu ograniczenie wpływu produkcji na środowisko, przy jednoczesnym zachowaniu jej opłacalności i zaspokojeniu potrzeb społeczeństwa.
Notatki produktowe
Nowe terminale graficzne od Rockwell Automation zapewniają użytkownikowi wrażenia i możliwości jak podczas korzystania z komputera klasy PC.
Artykuły
Aby w pełni wykorzystać potencjał pozyskiwanych lokalnie danych, należy zadbać o stały dostęp do tych zasobów.