Partnerzy technologiczni

Prosoft Technology

Prosoft Technology specjalizuje się w rozwiązaniach komunikacyjnych do aplikacji przemysłowych.

W ofercie firmy dostępne są zarówno karty komunikacyjne, bramki protokołów, radia bezprzewodowe, jak również rozwiązania zdalnego dostępu.

PRODUKTY

Rozwiązania bram w sieci Ethernet i szeregowych

Samodzielne bramy przemysłowe opracowane przez ProSoft Technology, montowane na szynie DIN, umożliwiają odczyt lub zapis danych z urządzeń w różnych protokołach. Wszystkie bramy są wyposażone w funkcję ProSoft Discovery Service. Dzięki funkcji PDS zmiana komputera na domyślną podsieć modułu nie jest konieczna, co pozwala na znaczną oszczędność czasu podczas konfiguracji.

 

Szybkie, przemysłowe punkty dostępowe

Ultraszybkie czasy przełączania punktów dostępowych poniżej 10 ms są idealne do zastosowań takich jak zautomatyzowane systemy pobierania danych, AGV i platformy transportowe linii produkcyjnej samochodów.

Wbudowany obiekt EtherNet/IP ™ i obsługa agenta Modbus® pozwalają użytkownikom na diagnostykę sieci bezprzewodowej w swoim PAC/PLC, w którym mogą analizować informacje i podejmować działania, co pomaga skrócić czas przestojów.  WPA/WPA2-Personal (PSK, AES i/lub TKIP); WPA/WPA2-Enterprise (IEEE 802.1X/RADIUS, AES i/lub TKIP). Bezpieczne przechowywanie kopii zapasowej konfiguracji umożliwia szybką wymianę w terenie

Radia obsługują bezprzewodowe sieci bezpieczeństwa Ethernet, idealne do zastosowań w automatycznej obsłudze materiałów. Dostępne również w wersji o podwyższonej odporności na czynniki środowiskowe.

 

Kabel radiacyjny 2.4 i pasmo 5 GHz

Działając jak długa, elastyczna antena, kabel radiacyjny jest alternatywą dla tradycyjnych systemów antenowych RF.

 

Dedykowane karty komunikacyjne

Firma Prosoft posiada w swojej ofercie rozwiązania dedykowane dla sterowników Allen-Bradley – są to karty komunikacyjne montowane bezpośrednio w kasecie sterownika.

Oferujemy rozwiązania komunikacyjne dla platform:

  • CompactLogix
  • ControlLogix
  • Point I/O

 

Specjalista w łączeniu produktów różnych marek

Wieloletnie doświadczenie

Innowacyjne rozwiązania

WYDARZENIA

INFORMACJE

Wydarzenia Offline
Wydarzenie

ROKLive EMEA – najczęściej zadawane pytania

ROKLive, znane wcześniej pod nazwą TechEd EMEA, to ponad 3 dni warsztatów, spotkań i wymiany doświadczeń z ekspertami i praktykami z obszaru automatyki i cyfrowej transformacji przemysłu
Male and Female Industrial Engineers in Hard Hats and Safety Jackets Discuss New Project while Using Tablet Computer. They Work at the Heavy Industry Manufacturing Factory.
Wydarzenie

Poznaj Fabrykę 4.0 – interaktywne spotkanie

RAControls zaprasza na wyjątkowe, interaktywne spotkanie poświęcone rozwiązaniom dla Przemysłu 4.0. 
expo-rok-af
Wydarzenie

Automation Fair 2023

Kolejna edycja wydarzenia już 06-09 listopada w Bostonie.

MATERIAŁY