Partnerzy technologiczni

nVent HOFFMAN

Firma nVent HOFFMAN to globalny dostawca szaf przemysłowych, który w 2019 wzbogacił swoje portoflio o szeroką gamę produktów firmy Eldon.

Standardowa oferta nVent HOFFMAN obejmuje szafy do montażu na ścianie oraz szafy wolnostojące ze stali miękkiej i stali nierdzewnej. W ofercie znaleźć można także pełną gamę akcesoriów oraz skrzynki zaciskowe. Uzupełnieniem portfolio są systemy zarządzania temperaturą oraz okablowaniem.

Produkty nVent HOFFMAN odznaczają się najwyższym poziomem ochrony i zgodnością z międzynarodowymi normami, będąc przy tym łatwe w obsłudze i montażu.

PRODUKTY

Obudowy stojące

Oferta obejmuje obudowy stojące ze stali miękkiej, stali galwanizowanej, aluminium oraz stali nierdzewnej zarówno AISI 304L jak i AISI 316L.

Każda linia produktów obejmuje różnorodne konstrukcje, które w połączeniu z szeroką gamą akcesoriów umożliwiają tworzenie wielu różnych konfiguracji dopasowanych do aplikacji oraz warunków środowiskowych.

 

Obudowy naścienne

Pełna gama produktów wykonanych ze stali miękkiej, stali nierdzewnej oraz kompaktowe obudowy wykonane z poliestru. Oferta obejmuje także rozwiązania w konstrukcji higienicznej, obudowy ze stali ocynkowanej (EMC ), jak również produkty dedykowane do stref niebezpiecznych ( ZONEX).

 

 

Zapewnia połączenie i ochronę krytycznych instalacji

Zaawansowana personalizacja produktów

Zaufany partner biznesowy

WYDARZENIA

Nie znaleziono powiązanych wydarzeń

INFORMACJE

expo-rok-af
Wydarzenie

Targi Rockwell Automation – Automation Fair – Discover What’s Possible

Została podana data tegorocznej edycji wydarzenia.
untitled
Bez kategorii

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY

Artykuły
Pod pojęciem zrównoważonej produkcji kryje się szereg działań, które mają na celu ograniczenie wpływu produkcji na środowisko, przy jednoczesnym zachowaniu jej opłacalności i zaspokojeniu potrzeb społeczeństwa.
Notatki produktowe
Nowe terminale graficzne od Rockwell Automation zapewniają użytkownikowi wrażenia i możliwości jak podczas korzystania z komputera klasy PC.
Artykuły
Aby w pełni wykorzystać potencjał pozyskiwanych lokalnie danych, należy zadbać o stały dostęp do tych zasobów.