Partnerzy technologiczni

nVent HOFFMAN

Firma nVent HOFFMAN to globalny dostawca szaf przemysłowych, który w 2019 wzbogacił swoje portoflio o szeroką gamę produktów firmy Eldon.

Standardowa oferta nVent HOFFMAN obejmuje szafy do montażu na ścianie oraz szafy wolnostojące ze stali miękkiej i stali nierdzewnej. W ofercie znaleźć można także pełną gamę akcesoriów oraz skrzynki zaciskowe. Uzupełnieniem portfolio są systemy zarządzania temperaturą oraz okablowaniem.

Produkty nVent HOFFMAN odznaczają się najwyższym poziomem ochrony i zgodnością z międzynarodowymi normami, będąc przy tym łatwe w obsłudze i montażu.

PRODUKTY

Obudowy stojące

Oferta obejmuje obudowy stojące ze stali miękkiej, stali galwanizowanej, aluminium oraz stali nierdzewnej zarówno AISI 304L jak i AISI 316L.

Każda linia produktów obejmuje różnorodne konstrukcje, które w połączeniu z szeroką gamą akcesoriów umożliwiają tworzenie wielu różnych konfiguracji dopasowanych do aplikacji oraz warunków środowiskowych.

 

Obudowy naścienne

Pełna gama produktów wykonanych ze stali miękkiej, stali nierdzewnej oraz kompaktowe obudowy wykonane z poliestru. Oferta obejmuje także rozwiązania w konstrukcji higienicznej, obudowy ze stali ocynkowanej (EMC ), jak również produkty dedykowane do stref niebezpiecznych ( ZONEX).

 

 

Zapewnia połączenie i ochronę krytycznych instalacji

Zaawansowana personalizacja produktów

Zaufany partner biznesowy

WYDARZENIA

INFORMACJE

expo-rok-af
Wydarzenie

Automation Fair 2023

Kolejna edycja wydarzenia już 06-09 listopada w Bostonie.
pu-23-pods_2_1
Wydarzenie

ProductUpdate 2023 – prestiżowe wydarzenie techniczne już za nami

Product Update jest sztandarowym wydarzeniem RAControls, organizowanym nieprzerwanie od 17 lat.
rok-wyroznienie-mq
Informacje handlowe

Wyróżnienie dla Rockwell Automation

Firma Rockwell Automation wyróżniona przez Gartner Magic Quadrant 2023

MATERIAŁY