Partnerzy technologiczni

nVent HOFFMAN

Firma nVent HOFFMAN to globalny dostawca szaf przemysłowych, który w 2019 wzbogacił swoje portoflio o szeroką gamę produktów firmy Eldon.

Standardowa oferta nVent HOFFMAN obejmuje szafy do montażu na ścianie oraz szafy wolnostojące ze stali miękkiej i stali nierdzewnej. W ofercie znaleźć można także pełną gamę akcesoriów oraz skrzynki zaciskowe. Uzupełnieniem portfolio są systemy zarządzania temperaturą oraz okablowaniem.

Produkty nVent HOFFMAN odznaczają się najwyższym poziomem ochrony i zgodnością z międzynarodowymi normami, będąc przy tym łatwe w obsłudze i montażu.

PRODUKTY

Obudowy stojące

Oferta obejmuje obudowy stojące ze stali miękkiej, stali galwanizowanej, aluminium oraz stali nierdzewnej zarówno AISI 304L jak i AISI 316L.

Każda linia produktów obejmuje różnorodne konstrukcje, które w połączeniu z szeroką gamą akcesoriów umożliwiają tworzenie wielu różnych konfiguracji dopasowanych do aplikacji oraz warunków środowiskowych.

 

Obudowy naścienne

Pełna gama produktów wykonanych ze stali miękkiej, stali nierdzewnej oraz kompaktowe obudowy wykonane z poliestru. Oferta obejmuje także rozwiązania w konstrukcji higienicznej, obudowy ze stali ocynkowanej (EMC ), jak również produkty dedykowane do stref niebezpiecznych ( ZONEX).

 

 

Zapewnia połączenie i ochronę krytycznych instalacji

Zaawansowana personalizacja produktów

Zaufany partner biznesowy

WYDARZENIA

INFORMACJE

PU-WYR
Wydarzenie

ProductUpdate 2023

Wydarzenie Product Update oferuje możliwość praktycznego przetestowania produktów i rozwiązań dostępnych w ofercie RAControls.
untitled
Bez kategorii

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY