Partnerzy technologiczni

nVent HOFFMAN

Firma nVent HOFFMAN to globalny dostawca szaf przemysłowych, który w 2019 wzbogacił swoje portoflio o szeroką gamę produktów firmy Eldon.

Standardowa oferta nVent HOFFMAN obejmuje szafy do montażu na ścianie oraz szafy wolnostojące ze stali miękkiej i stali nierdzewnej. W ofercie znaleźć można także pełną gamę akcesoriów oraz skrzynki zaciskowe. Uzupełnieniem portfolio są systemy zarządzania temperaturą oraz okablowaniem.

Produkty nVent HOFFMAN odznaczają się najwyższym poziomem ochrony i zgodnością z międzynarodowymi normami, będąc przy tym łatwe w obsłudze i montażu.

PRODUKTY

Obudowy stojące

Oferta obejmuje obudowy stojące ze stali miękkiej, stali galwanizowanej, aluminium oraz stali nierdzewnej zarówno AISI 304L jak i AISI 316L.

Każda linia produktów obejmuje różnorodne konstrukcje, które w połączeniu z szeroką gamą akcesoriów umożliwiają tworzenie wielu różnych konfiguracji dopasowanych do aplikacji oraz warunków środowiskowych.

 

Obudowy naścienne

Pełna gama produktów wykonanych ze stali miękkiej, stali nierdzewnej oraz kompaktowe obudowy wykonane z poliestru. Oferta obejmuje także rozwiązania w konstrukcji higienicznej, obudowy ze stali ocynkowanej (EMC ), jak również produkty dedykowane do stref niebezpiecznych ( ZONEX).

 

 

Zapewnia połączenie i ochronę krytycznych instalacji

Zaawansowana personalizacja produktów

Zaufany partner biznesowy

WYDARZENIA

RAControls Lunch&Learn
Wydarzenia specjalne

Lunch&Learn | Rozwiązania napędowe

11/10/2022

Wrocław

RAControls Lunch&Learn
Wydarzenia specjalne

Lunch&Learn | SMART & SAFETY: bezpieczeństwo maszynowe i inteligentna produkcja

04/10/2022

Wrocław

Wydarzenia Offline
Wydarzenia specjalne

Automation Fair®

16-17/11/2022

Chicago, USA

INFORMACJE

Korekta cennika
News

Korekta cenowa Rockwell Automation (09/22)

Z dniem 4/09 firma Rockwell Automation wprowadza korektę cen katalogowych wszystkich produktów sprzętowych w swoim portfolio. Szczegółowych informacji udziela Dział Sprzedaży i Account Managerowie.
Wydarzenia Offline
Wydarzenie

ROKLive EMEA – najczęściej zadawane pytania

ROKLive, znane wcześniej pod nazwą TechEd EMEA, to ponad 3 dni warsztatów, spotkań i wymiany doświadczeń z ekspertami i praktykami z obszaru automatyki i cyfrowej transformacji przemysłu
nagroda-top3-emea
News

RAControls w TOP3 dystrybutorów Rockwell Automation w strefie EMEA wg badania satysfakcji klientów

Serdecznie dziękujemy za docenienie naszej pracy i wysiłków.

MATERIAŁY

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej.