Partnerzy technologiczni

FANUC

Obecny na rynku już od ponad 40 lat FANUC jest światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji produkcji.

Oferta firmy obejmuje ponad 100 modeli urządzeń o udźwigu do 2,3 t i zasięgu do 4,7 m. Rozwiązania FANUC znajdują zastosowanie w szerokim spektrum aplikacji i branż dzięki intuicyjnej obsłudze, prostej integracji i rozbudowanemu portfolio produktów.

PRODUKTY

Roboty przegubowe

Rodzina robotów przegubowych o różnorakim przeznaczeniu. Roboty tego typu sprawdzają się zarówno w aplikacjach wymagających szybkości działania, jak i przenoszenia dużych ciężarów. Znajdują się tu zarówno małe, kompaktowe rozwiązania (do 14 kg – LR Mate), jak umożliwiające manipulację dużymi i ciężkimi elementami.

 

Roboty współpracujące

Roboty, których zadaniem jest automatyzacja powtarzalnych, monotonnych prac wykonywanych do tej pory przez człowieka. Roboty współpracujące mogą przenosić ciężary do 35 kg.

 

Roboty delta

Kompaktowe roboty wykorzystywane są procesach obsługi oraz pobierania małych elementów z bardzo wysoką prędkością i dokładnością.

 

Roboty do paletyzowania

Cztero- lub pięcioosiowe modele robotów zaprojektowane z myślą o wsparciu i automatyzacji zadań związanych z procesem paletyzowania. Przeznaczone dla średnich i dużych obciążeń.

 

Roboty SCARA

Szybkie i precyzyjne roboty SCARA najczęściej znajdują zastosowanie w procesach montażu, przenoszenia elementów, czynności kontrolnych oraz pakowania.

Szeroka gama produktów

Innowacyjne rozwiązania

Najwyższa jakość produktów

WYDARZENIA

INFORMACJE

untitled
News

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
ll0203
News

Lunch&Learn – Ożarów Mazowiecki

RAControls zaprasza na jednodniowe spotkanie z cyklu Lunch&Learn, które odbędzie się we czwartek 02 marca, o godz. 09:30 w Ożarowie Mazowieckim.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY