Partnerzy technologiczni

FANUC

Obecny na rynku już od ponad 40 lat FANUC jest światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji produkcji.

Oferta firmy obejmuje ponad 100 modeli urządzeń o udźwigu do 2,3 t i zasięgu do 4,7 m. Rozwiązania FANUC znajdują zastosowanie w szerokim spektrum aplikacji i branż dzięki intuicyjnej obsłudze, prostej integracji i rozbudowanemu portfolio produktów.

PRODUKTY

Roboty przegubowe

Rodzina robotów przegubowych o różnorakim przeznaczeniu. Roboty tego typu sprawdzają się zarówno w aplikacjach wymagających szybkości działania, jak i przenoszenia dużych ciężarów. Znajdują się tu zarówno małe, kompaktowe rozwiązania (do 14 kg – LR Mate), jak umożliwiające manipulację dużymi i ciężkimi elementami.

 

Roboty współpracujące

Roboty, których zadaniem jest automatyzacja powtarzalnych, monotonnych prac wykonywanych do tej pory przez człowieka. Roboty współpracujące mogą przenosić ciężary do 35 kg.

 

Roboty delta

Kompaktowe roboty wykorzystywane są procesach obsługi oraz pobierania małych elementów z bardzo wysoką prędkością i dokładnością.

 

Roboty do paletyzowania

Cztero- lub pięcioosiowe modele robotów zaprojektowane z myślą o wsparciu i automatyzacji zadań związanych z procesem paletyzowania. Przeznaczone dla średnich i dużych obciążeń.

 

Roboty SCARA

Szybkie i precyzyjne roboty SCARA najczęściej znajdują zastosowanie w procesach montażu, przenoszenia elementów, czynności kontrolnych oraz pakowania.

Szeroka gama produktów

Innowacyjne rozwiązania

Najwyższa jakość produktów

WYDARZENIA

INFORMACJE

Wydarzenia Offline
Wydarzenie

ROKLive EMEA – najczęściej zadawane pytania

ROKLive, znane wcześniej pod nazwą TechEd EMEA, to ponad 3 dni warsztatów, spotkań i wymiany doświadczeń z ekspertami i praktykami z obszaru automatyki i cyfrowej transformacji przemysłu
Male and Female Industrial Engineers in Hard Hats and Safety Jackets Discuss New Project while Using Tablet Computer. They Work at the Heavy Industry Manufacturing Factory.
Wydarzenie

Poznaj Fabrykę 4.0 – interaktywne spotkanie

RAControls zaprasza na wyjątkowe, interaktywne spotkanie poświęcone rozwiązaniom dla Przemysłu 4.0. 
expo-rok-af
Wydarzenie

Automation Fair 2023

Kolejna edycja wydarzenia już 06-09 listopada w Bostonie.

MATERIAŁY