Partnerzy technologiczni

Ewon by HMS

Firma Ewon jest światowym liderem na rynku rozwiązań zdalnego dostępu do przemysłowych systemów sterowania i automatyki.

Doświadczenie, znajomość branży, innowacyjność oraz wysoki standard bezpieczeństwa produktów Ewon sprawiają, że rozwiązania firmy od lat cieszą się rosnącą popularnością.

PRODUKTY

Bramka przemysłowa ze zdalnym dostępem Cosy +

Konstruktorzy maszyn, konstruktorzy linii i integratorzy systemów mogą rozwiązywać problemy z maszynami, analizować programy PLC, przesyłać projekty i uzyskiwać dostęp do zdalnego sterowania HMI lub kamery IP, bez konieczności dojazdu do maszyny. Pozwala to na znaczną oszczędność kosztów zarówno po stronie klienta, jak i wykonawcy.

Ewon Cosy+ nawiązuje bezpieczne połączenie VPN z maszyny do dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem opartego na chmurze zdalnego rozwiązania Talk2M. Router komunikuje się w sieci lokalnej z PLC oraz HMI i umożliwia zdalne połączenie z komputera, tabletu lub smartfona.

 

Bramka IIoT i router zdalnego dostępu Flexy 205

Ewon Flexy 205 to kompaktowa, modułowa bramka pozwalająca na zdalny dostęp do urządzeń przemysłowych i zdalne gromadzenie danych. Wraz z konfigurowalnym przełącznikiem WAN/LAN oferuje ona szeroką gamę kart rozszerzeń. Możliwość rejestrowania danych wraz z funkcją alarmowania pozwala na analizę efektywności maszyn, predykcyjną konserwację oraz szybkie rozwiązywanie problemów ze zdalnymi urządzeniami.

Flexy 205, podobnie jak poprzednie modele, posiada interfejs konfiguracyjny oparty na przeglądarce oraz możliwość tworzenia własnych skryptów.
Dzięki wykorzystaniu interfejsów programowania aplikacji (API) Talk2M, skryptów HTTPs lub skryptów MQTT, istnieje możliwość prostej integracji z wybraną platformą IIoT. Elastyczność i solidność Flexy 205 gwarantuje szeroki zakres usług tworzących wartość dodaną dla konstruktorów maszyn.

 

Zdalny dostęp za pomocą Talk2M – IIoT

Talk2M to pierwsza chmura IIoT oferująca usługę zdalnego dostępu do przemysłowych systemów sterowania. Dzięki rozmieszczonym na całym świecie serwerom usługa Talk2M zapewnia wydajne, bezpieczne i niezawodne rozwiązanie pozwalające na podłączanie do chmury maszyn i urządzeń.

Talk2M współpracuje z routerami Cosy oraz Flexy firmy Ewon i jest jednym z najbezpieczniejszych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku dzięki zastosowaniu licznych mechanizmów bezpieczeństwa na wielu warstwach składowych rozwiązania.

Bezpieczeństwo rozwiązania Talk2M jest regularnie weryfikowane i certyfikowane przez organizacje zewnętrzne.

Sprawdzone rozwiązania

Wieloletnie doświadczenie

Miliony klientów na całym świecie

WYDARZENIA

INFORMACJE

untitled
News

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
ll0203
News

Lunch&Learn – Ożarów Mazowiecki

RAControls zaprasza na jednodniowe spotkanie z cyklu Lunch&Learn, które odbędzie się we czwartek 02 marca, o godz. 09:30 w Ożarowie Mazowieckim.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY