Partnerzy technologiczni

Ewon by HMS

Firma Ewon jest światowym liderem na rynku rozwiązań zdalnego dostępu do przemysłowych systemów sterowania i automatyki.

Doświadczenie, znajomość branży, innowacyjność oraz wysoki standard bezpieczeństwa produktów Ewon sprawiają, że rozwiązania firmy od lat cieszą się rosnącą popularnością.

PRODUKTY

Bramka przemysłowa ze zdalnym dostępem Cosy +

Konstruktorzy maszyn, konstruktorzy linii i integratorzy systemów mogą rozwiązywać problemy z maszynami, analizować programy PLC, przesyłać projekty i uzyskiwać dostęp do zdalnego sterowania HMI lub kamery IP, bez konieczności dojazdu do maszyny. Pozwala to na znaczną oszczędność kosztów zarówno po stronie klienta, jak i wykonawcy.

Ewon Cosy+ nawiązuje bezpieczne połączenie VPN z maszyny do dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem opartego na chmurze zdalnego rozwiązania Talk2M. Router komunikuje się w sieci lokalnej z PLC oraz HMI i umożliwia zdalne połączenie z komputera, tabletu lub smartfona.

 

Bramka IIoT i router zdalnego dostępu Flexy 205

Ewon Flexy 205 to kompaktowa, modułowa bramka pozwalająca na zdalny dostęp do urządzeń przemysłowych i zdalne gromadzenie danych. Wraz z konfigurowalnym przełącznikiem WAN/LAN oferuje ona szeroką gamę kart rozszerzeń. Możliwość rejestrowania danych wraz z funkcją alarmowania pozwala na analizę efektywności maszyn, predykcyjną konserwację oraz szybkie rozwiązywanie problemów ze zdalnymi urządzeniami.

Flexy 205, podobnie jak poprzednie modele, posiada interfejs konfiguracyjny oparty na przeglądarce oraz możliwość tworzenia własnych skryptów.
Dzięki wykorzystaniu interfejsów programowania aplikacji (API) Talk2M, skryptów HTTPs lub skryptów MQTT, istnieje możliwość prostej integracji z wybraną platformą IIoT. Elastyczność i solidność Flexy 205 gwarantuje szeroki zakres usług tworzących wartość dodaną dla konstruktorów maszyn.

 

Zdalny dostęp za pomocą Talk2M – IIoT

Talk2M to pierwsza chmura IIoT oferująca usługę zdalnego dostępu do przemysłowych systemów sterowania. Dzięki rozmieszczonym na całym świecie serwerom usługa Talk2M zapewnia wydajne, bezpieczne i niezawodne rozwiązanie pozwalające na podłączanie do chmury maszyn i urządzeń.

Talk2M współpracuje z routerami Cosy oraz Flexy firmy Ewon i jest jednym z najbezpieczniejszych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku dzięki zastosowaniu licznych mechanizmów bezpieczeństwa na wielu warstwach składowych rozwiązania.

Bezpieczeństwo rozwiązania Talk2M jest regularnie weryfikowane i certyfikowane przez organizacje zewnętrzne.

Sprawdzone rozwiązania

Wieloletnie doświadczenie

Miliony klientów na całym świecie

WYDARZENIA

RAControls Lunch&Learn
Wydarzenia specjalne

Lunch&Learn | Rozwiązania napędowe

11/10/2022

Wrocław

RAControls Lunch&Learn
Wydarzenia specjalne

Lunch&Learn | SMART & SAFETY: bezpieczeństwo maszynowe i inteligentna produkcja

04/10/2022

Wrocław

Wydarzenia Offline
Wydarzenia specjalne

Automation Fair®

16-17/11/2022

Chicago, USA

INFORMACJE

Korekta cennika
News

Korekta cenowa Rockwell Automation (09/22)

Z dniem 4/09 firma Rockwell Automation wprowadza korektę cen katalogowych wszystkich produktów sprzętowych w swoim portfolio. Szczegółowych informacji udziela Dział Sprzedaży i Account Managerowie.
Wydarzenia Offline
Wydarzenie

ROKLive EMEA – najczęściej zadawane pytania

ROKLive, znane wcześniej pod nazwą TechEd EMEA, to ponad 3 dni warsztatów, spotkań i wymiany doświadczeń z ekspertami i praktykami z obszaru automatyki i cyfrowej transformacji przemysłu
nagroda-top3-emea
News

RAControls w TOP3 dystrybutorów Rockwell Automation w strefie EMEA wg badania satysfakcji klientów

Serdecznie dziękujemy za docenienie naszej pracy i wysiłków.

MATERIAŁY

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej.