Partnerzy technologiczni

Dynics

Założona w 1988 roku w stanie Michigan firma DYNICS skupia się na dostarczaniu ustandaryzowanych rozwiązań w obszarze komputerów przemysłowych oraz wyświetlaczy.

Produkty DYNICS to przede wszystkim jakość wynikająca z zachowania najwyższych standardów produkcyjnych i bezpieczeństwo dzięki dostępowi do części zamiennych urządzeń. Produkty oferowane są standardowo z 2-letnią gwarancją z możliwością jej przedłużenia.

Wysokiej jakości i możliwościom, jakie oferują rozwiązania DYNICS zaufało już wielu globalnych producentów.

PRODUKTY

Komputery przemysłowe w obudowie do montażu w szafie rack – seria małoformatowa

Seria DXD do montażu w szafie rack 2U, konfiguracja z pojedynczą i podwójną płytą główną

Seria DXD do montażu w szafie rack jest dostępna w konfiguracjach z jedną lub dwiema płytami głównymi i stanowi wysoce wydajny system, który pozwala na dwukrotne zwiększenie mocy komputera w szafie.

 

Seria 192 do montażu w szafie rack 2U, Rack 19″

Seria 192 do montażu w szafie rack jest rozwiązaniem o wysokiej wydajności w rozmiarze kieszeni 2U, z szeroką gamą opcji konfiguracyjnych.

 

Seria 193 do montażu w szafie rack 3U, Rack 19″

Seria 193 do montażu w szafie rack jest rozwiązaniem o wysokiej wydajności dostępnym w rozmiarze kieszeni 3U, z szeroką gamą opcji konfiguracyjnych.

 

Seria 194 do montażu w szafie rack 4U, dwie opcje konfiguracji

Seria 194 do montażu w szafie rack jest rozwiązaniem o wysokiej wydajności w rozmiarze kieszeni 4U, dostępnym w dwóch opcjach konfiguracji.

 

Przemysłowe ekrany ANDON – seria wyświetlaczy wielkoformatowych

Wyświetlacze przemysłowe CW – montaż jednostronny i Back-To-Back

Seria CW to ekonomiczne wyświetlacze przemysłowe w metalowej obudowie z opcjonalnie zintegrowanym komputerem osobistym. Można je montować na ścianie, suficie lub kolumnie. Wyświetlacze mogą pracować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Wyświetlacze przemysłowe LW o szczelnej obudowie

Seria uniwersalnych wyświetlaczy LW jest dostępna zarówno jako samodzielny wyświetlacz lub jako zintegrowany system z komputerem XiS. Wyświetlacz LW mieści się w obudowie bezwentylatorowej, odpornej na drobne zachlapania, umożliwiającej pracę 24/7 w środowisku o temperaturze otoczenia do 50°C.
Konfiguracje montażu jednostronne lub Back-To-Back.

 

Mobilne wyświetlacze PWS

System PWS DYNICS to przenośny ekran dotykowy o dużej przekątnej, który jest urządzeniem typu plug-and-play z wbudowanym komputerem zapewniającym łatwy dostęp i możliwość serwisowania. Wsparcie dla systemu Soundbar.

 

Przemysłowe ściany wideo VW

VW to łatwy w konfiguracji system wielofunkcyjnych wyświetlaczy z możliwością obsługi wielu obrazów: jednego na wszystkich wyświetlaczach lub niezależnych obrazów na poszczególnych ekranach. Standardowe rozwiązanie to połączenie bazowych matryc w formaty 2×2 lub 2×1.

 

UW37 – Ultra Wide

DYNICS UW37 to szeroki 37-calowy wyświetlacz, który jest dostępny zarówno jako samodzielny wyświetlacz lub jako zintegrowany system z komputerem.
Wyświetlacz jest zabudowany szczelną metalową obudową o stopniu ochrony IP52. Brak ruchomych części.

Rozwiązania wizualne dla przemysłu

Sprawdzona jakość

Wieloletnie doświadczenie

WYDARZENIA

INFORMACJE

PU-WYR
Wydarzenie

ProductUpdate 2023

Wydarzenie Product Update oferuje możliwość praktycznego przetestowania produktów i rozwiązań dostępnych w ofercie RAControls.
untitled
Bez kategorii

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY