Partnerzy technologiczni

Dynics

Założona w 1988 roku w stanie Michigan firma DYNICS skupia się na dostarczaniu ustandaryzowanych rozwiązań w obszarze komputerów przemysłowych oraz wyświetlaczy.

Produkty DYNICS to przede wszystkim jakość wynikająca z zachowania najwyższych standardów produkcyjnych i bezpieczeństwo dzięki dostępowi do części zamiennych urządzeń. Produkty oferowane są standardowo z 2-letnią gwarancją z możliwością jej przedłużenia.

Wysokiej jakości i możliwościom, jakie oferują rozwiązania DYNICS zaufało już wielu globalnych producentów.

PRODUKTY

Komputery przemysłowe w obudowie do montażu w szafie rack – seria małoformatowa

Seria DXD do montażu w szafie rack 2U, konfiguracja z pojedynczą i podwójną płytą główną

Seria DXD do montażu w szafie rack jest dostępna w konfiguracjach z jedną lub dwiema płytami głównymi i stanowi wysoce wydajny system, który pozwala na dwukrotne zwiększenie mocy komputera w szafie.

 

Seria 192 do montażu w szafie rack 2U, Rack 19″

Seria 192 do montażu w szafie rack jest rozwiązaniem o wysokiej wydajności w rozmiarze kieszeni 2U, z szeroką gamą opcji konfiguracyjnych.

 

Seria 193 do montażu w szafie rack 3U, Rack 19″

Seria 193 do montażu w szafie rack jest rozwiązaniem o wysokiej wydajności dostępnym w rozmiarze kieszeni 3U, z szeroką gamą opcji konfiguracyjnych.

 

Seria 194 do montażu w szafie rack 4U, dwie opcje konfiguracji

Seria 194 do montażu w szafie rack jest rozwiązaniem o wysokiej wydajności w rozmiarze kieszeni 4U, dostępnym w dwóch opcjach konfiguracji.

 

Przemysłowe ekrany ANDON – seria wyświetlaczy wielkoformatowych

Wyświetlacze przemysłowe CW – montaż jednostronny i Back-To-Back

Seria CW to ekonomiczne wyświetlacze przemysłowe w metalowej obudowie z opcjonalnie zintegrowanym komputerem osobistym. Można je montować na ścianie, suficie lub kolumnie. Wyświetlacze mogą pracować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Wyświetlacze przemysłowe LW o szczelnej obudowie

Seria uniwersalnych wyświetlaczy LW jest dostępna zarówno jako samodzielny wyświetlacz lub jako zintegrowany system z komputerem XiS. Wyświetlacz LW mieści się w obudowie bezwentylatorowej, odpornej na drobne zachlapania, umożliwiającej pracę 24/7 w środowisku o temperaturze otoczenia do 50°C.
Konfiguracje montażu jednostronne lub Back-To-Back.

 

Mobilne wyświetlacze PWS

System PWS DYNICS to przenośny ekran dotykowy o dużej przekątnej, który jest urządzeniem typu plug-and-play z wbudowanym komputerem zapewniającym łatwy dostęp i możliwość serwisowania. Wsparcie dla systemu Soundbar.

 

Przemysłowe ściany wideo VW

VW to łatwy w konfiguracji system wielofunkcyjnych wyświetlaczy z możliwością obsługi wielu obrazów: jednego na wszystkich wyświetlaczach lub niezależnych obrazów na poszczególnych ekranach. Standardowe rozwiązanie to połączenie bazowych matryc w formaty 2×2 lub 2×1.

 

UW37 – Ultra Wide

DYNICS UW37 to szeroki 37-calowy wyświetlacz, który jest dostępny zarówno jako samodzielny wyświetlacz lub jako zintegrowany system z komputerem.
Wyświetlacz jest zabudowany szczelną metalową obudową o stopniu ochrony IP52. Brak ruchomych części.

Rozwiązania wizualne dla przemysłu

Sprawdzona jakość

Wieloletnie doświadczenie

WYDARZENIA

INFORMACJE

Wydarzenia Offline
Wydarzenie

ROKLive EMEA – najczęściej zadawane pytania

ROKLive, znane wcześniej pod nazwą TechEd EMEA, to ponad 3 dni warsztatów, spotkań i wymiany doświadczeń z ekspertami i praktykami z obszaru automatyki i cyfrowej transformacji przemysłu
Male and Female Industrial Engineers in Hard Hats and Safety Jackets Discuss New Project while Using Tablet Computer. They Work at the Heavy Industry Manufacturing Factory.
Wydarzenie

Poznaj Fabrykę 4.0 – interaktywne spotkanie

RAControls zaprasza na wyjątkowe, interaktywne spotkanie poświęcone rozwiązaniom dla Przemysłu 4.0. 
expo-rok-af
Wydarzenie

Automation Fair 2023

Kolejna edycja wydarzenia już 06-09 listopada w Bostonie.

MATERIAŁY