Partnerzy technologiczni

Cisco

Światowy lider rozwiązań w branży sieciowej IT jest strategicznym partnerem firmy Rockwell Automation.

Produkty, wiedza i doświadczenie Cisco uzupełniają portfolio RAControls w obszarze infrastruktury sieciowej i cyberbezpieczeństwa.

PRODUKTY

Przełączniki przemysłowe

W ofercie firmy Cisco dostępne są zarówno przełączniki przemysłowe typu Industrial Ethernet Switches – wysokowydajne przełączniki przeznaczone do centrów danych Cisco Nexus, Cisco Small Business, jak również przełączniki dla małych oraz średnich firm – przełączniki modularne dla warstwy dystrybucyjnej oraz dostępowej.

 

Systemy bezprzewodowe

Odpowiednia sieć bezprzewodowa pomaga komunikować się z klientami i umożliwia pracownikom wykonywanie ich zadań, jednocześnie chroniąc dane przed atakami. Punkty dostępu i kontrolery bezprzewodowej sieci LAN firmy Cisco, w ramach Cisco Digital Network Architecture, oferują innowacyjne rozwiązania, takie jak Wi-Fi 6 (802.11ax) oraz wysoki poziom zabezpieczeń dla każdej wielkości organizacji.

 

Rozwiązania Security

Zapory sieciowe Cisco NGFW automatycznie zapobiegają naruszeniom zabezpieczeń, znacząco redukując w ten sposób ilość występujących zakłóceń. Dzięki bogatej telemetrii sieciowej, firewalle Cisco dają najpełniejszy wgląd w informacje o sieci i pozwalają wykrywać nawet subtelne zagrożenia.

Światowy lider w zakresie IT i sieci

Zaufany partner

Innowacyjne podejście

WYDARZENIA

INFORMACJE

untitled
News

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
ll0203
News

Lunch&Learn – Ożarów Mazowiecki

RAControls zaprasza na jednodniowe spotkanie z cyklu Lunch&Learn, które odbędzie się we czwartek 02 marca, o godz. 09:30 w Ożarowie Mazowieckim.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY