Partnerzy technologiczni

Apex Dynamix

Firma APEX DYNAMICS INC. jest wiodącym producentem precyzyjnych przekładni planetarnych, listw zębatych i zębników oraz systemów smarowania.

Zaangażowanie, doświadczenie i wiedza pracowników sprawiają, iż produkty APEX DYNAMICS odznaczają się wysoką jakością, niezawodnością i znajdują zastosowanie w nawet najbardziej wymagających aplikacjach.

PRODUKTY

Przekładnie planetarne APEX DYNAMICS charakteryzują się zwartą budową i umożliwiają przenoszenie wysokich momentów obrotowych przy dużej dynamice pracy.

Produkty są dostępne w szeregu rozmiarów oraz opcji wykonania i mogą pracować z silnikami serwo wszystkich wiodących producentów poprzez zastosowanie odpowiedniego dla danego silnika adaptera mocującego.

W portfolio APEX DYNAMICS dostępne są zarówno przekładnie planetarne proste, jak i kątowe. Ponadto oferta firmy uzupełnia portfolio produktów RAControls o napędy liniowe firmy UniMotion, będące doskonałą alternatywą dla robotów przemysłowych w aplikacjach wykorzystujących proste manipulatory X, Y, Z.

Wiodący producent przekładni planetarnych

Wysoka jakość i niezawodność

Wieloletnie doświadczenie

WYDARZENIA

Nie znaleziono powiązanych wydarzeń

INFORMACJE

expo-rok-af
Wydarzenie

Targi Rockwell Automation – Automation Fair – Discover What’s Possible

Została podana data tegorocznej edycji wydarzenia.
untitled
Bez kategorii

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY

Artykuły
Pod pojęciem zrównoważonej produkcji kryje się szereg działań, które mają na celu ograniczenie wpływu produkcji na środowisko, przy jednoczesnym zachowaniu jej opłacalności i zaspokojeniu potrzeb społeczeństwa.
Notatki produktowe
Nowe terminale graficzne od Rockwell Automation zapewniają użytkownikowi wrażenia i możliwości jak podczas korzystania z komputera klasy PC.
Artykuły
Aby w pełni wykorzystać potencjał pozyskiwanych lokalnie danych, należy zadbać o stały dostęp do tych zasobów.