Partnerzy technologiczni

Apex Dynamix

Firma APEX DYNAMICS INC. jest wiodącym producentem precyzyjnych przekładni planetarnych, listw zębatych i zębników oraz systemów smarowania.

Zaangażowanie, doświadczenie i wiedza pracowników sprawiają, iż produkty APEX DYNAMICS odznaczają się wysoką jakością, niezawodnością i znajdują zastosowanie w nawet najbardziej wymagających aplikacjach.

PRODUKTY

Przekładnie planetarne APEX DYNAMICS charakteryzują się zwartą budową i umożliwiają przenoszenie wysokich momentów obrotowych przy dużej dynamice pracy.

Produkty są dostępne w szeregu rozmiarów oraz opcji wykonania i mogą pracować z silnikami serwo wszystkich wiodących producentów poprzez zastosowanie odpowiedniego dla danego silnika adaptera mocującego.

W portfolio APEX DYNAMICS dostępne są zarówno przekładnie planetarne proste, jak i kątowe. Ponadto oferta firmy uzupełnia portfolio produktów RAControls o napędy liniowe firmy UniMotion, będące doskonałą alternatywą dla robotów przemysłowych w aplikacjach wykorzystujących proste manipulatory X, Y, Z.

Wiodący producent przekładni planetarnych

Wysoka jakość i niezawodność

Wieloletnie doświadczenie

WYDARZENIA

INFORMACJE

PU-WYR
Wydarzenie

ProductUpdate 2023

Wydarzenie Product Update oferuje możliwość praktycznego przetestowania produktów i rozwiązań dostępnych w ofercie RAControls.
untitled
Bez kategorii

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY