Partnerzy technologiczni

AMCI

Firma AMCI od ponad 30 lat zajmuje się opracowywaniem i produkcją prostych w konfiguracji, wysokowydajnych systemów sterowania ruchem opartych na sterownikach PLC.

PRODUKTY

Produkty AMCI mogą być zintegrowana z istniejącymi systemami w celu poprawy wydajności i zapewnienia niezawodności aplikacji. Ponadto firma AMCI posiada w swojej ofercie zinegrowane silniki krokowe, które mogą pracować w sieci Ethernet/IP oraz napędy do sterowania silnikami krokowymi.

Moduły We/Wy dostępne w ofercie firmy AMCII pozwalają na odczyt pozycji z Resolvera, SSI lub innego enkodera na sieci Profibus, Modbus TCP lub Ethernet/IP. Moduły te mogą być podłączone do sterowników i zdalnych We/Wy Rockwell Automation bądź jako niezależne wyspy (w przypadku modułów AnyNET I/O).

Wieloletnie doświadczenie

Sprawdzone rozwiązania

WYDARZENIA

INFORMACJE

PU-WYR
Wydarzenie

ProductUpdate 2023

Wydarzenie Product Update oferuje możliwość praktycznego przetestowania produktów i rozwiązań dostępnych w ofercie RAControls.
untitled
Bez kategorii

FactoryTalk Optix – bezpłatny dostęp do wersji próbnej

FactoryTalk® Optix™ to najnowsza, oparta na chmurze platforma HMI do wizualizacji od Rockwell Automation. Platforma pozwala projektować, testować i wdrażać aplikacje w sposób zdalny w środowisku FactoryTalk Hub, oferując zupełnie nowe możliwości współpracy przy projektach.
fanuc-news_1
Informacje handlowe

RAControls nawiązuje współpracę FANUC POLSKA Sp. z o.o.

RAControls informuje o podjęciu współpracy z firmą FANUC POLSKA Sp. z o.o. – światowym liderem w produkcji systemów automatyzacji przemysłu, obecnym na rynku już ponad 40 lat.

MATERIAŁY