Partnerzy technologiczni

AMCI

Firma AMCI od ponad 30 lat zajmuje się opracowywaniem i produkcją prostych w konfiguracji, wysokowydajnych systemów sterowania ruchem opartych na sterownikach PLC.

PRODUKTY

Produkty AMCI mogą być zintegrowana z istniejącymi systemami w celu poprawy wydajności i zapewnienia niezawodności aplikacji. Ponadto firma AMCI posiada w swojej ofercie zinegrowane silniki krokowe, które mogą pracować w sieci Ethernet/IP oraz napędy do sterowania silnikami krokowymi.

Moduły We/Wy dostępne w ofercie firmy AMCII pozwalają na odczyt pozycji z Resolvera, SSI lub innego enkodera na sieci Profibus, Modbus TCP lub Ethernet/IP. Moduły te mogą być podłączone do sterowników i zdalnych We/Wy Rockwell Automation bądź jako niezależne wyspy (w przypadku modułów AnyNET I/O).

Wieloletnie doświadczenie

Sprawdzone rozwiązania

WYDARZENIA

INFORMACJE

Wydarzenia Offline
Wydarzenie

ROKLive EMEA – najczęściej zadawane pytania

ROKLive, znane wcześniej pod nazwą TechEd EMEA, to ponad 3 dni warsztatów, spotkań i wymiany doświadczeń z ekspertami i praktykami z obszaru automatyki i cyfrowej transformacji przemysłu
Male and Female Industrial Engineers in Hard Hats and Safety Jackets Discuss New Project while Using Tablet Computer. They Work at the Heavy Industry Manufacturing Factory.
Wydarzenie

Poznaj Fabrykę 4.0 – interaktywne spotkanie

RAControls zaprasza na wyjątkowe, interaktywne spotkanie poświęcone rozwiązaniom dla Przemysłu 4.0. 
expo-rok-af
Wydarzenie

Automation Fair 2023

Kolejna edycja wydarzenia już 06-09 listopada w Bostonie.

MATERIAŁY