Kariera

Account Manager – Pneumatyka przemysłowa

Miejsce wykonywania pracy:

woj. śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie

RAControls promuje transformację cyfrową oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii sterowania w automatyce i pneumatyce przemysłowej. W ścisłej współpracy z liderami światowego rynku – firmami: Rockwell Automation, SMC, Cisco, ProSoft, Stratus, HMS, nVent, dostarczamy innowacyjne i kompleksowe aplikacje przemysłowe dla urządzeń i maszyn produkcyjnych oraz informatyki i pneumatyki przemysłowej.

Dzięki zaawansowanej technicznie kadrze oferujemy rozwiązania i usługi oraz oprogramowanie i powiązane z tym usługi wspierające, doradcze a także szkolenia certyfikujące z zakresu poszczególnych grup produktowych w ramach Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy kandydata na stanowisko:

Account Manager
Pneumatyka przemysłowa

miejsce pracy: praca w terenie, woj. śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie

Zakres obowiązków:

  • Osiąganie celów sprzedażowych dla przydzielanej grupie produktowej oraz na przypisanych klientach w zakresie rozwiązań pneumatyki przemysłowej, systemów zarządzania powietrzem oraz usług stowarzyszonych – produkty firmy SMC
  • Zarządzanie bezpośrednią polityką sprzedaży na określonym portfelu klientów na terenie woj. śląskiego, małopolskiego, opolskiego, świętokrzyskiego
  • Nawiązywanie relacji z nowymi klientami, głównie klientami OEM w celu nawiązania współpracy i rozwoju
  • Prowadzenie prezentacji handlowych i technicznych lub działań projektowych
  • Raportowanie działań oraz wymiana informacji z innymi zespołami
  • Opracowywanie ofert techniczno- handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B do sektora przemysłowego (min. 3 lata)
  • Wyższe wykształcenie techniczne/inżynierskie ( Automatyka i robotyka, Elektrotechnika, Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika )
  • Wiedza praktyczna z zakresu pneumatyki/ napędów/ zaworów/ regulatorów
  • Umiejętność odkrywania potrzeb klienta i budowania wartościowej oferty
  • Język angielski min. B1/B2
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, otwarta komunikatywność,
  • Otwartość na współpracę i pracę zespołową, chęć napędzania sukcesu firmy i przyczyniania się do rozwoju biznesu

Korzyści / Wyposażenie:

  • Telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy,
  • Pracę w stabilnej, różnorodnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Wysoką kulturę organizacyjną i przyjazną atmosferę pracy
  • Dodatkowe benefity dla pracowników: prywatna opieka medyczna, mybenefit, zajęcia języka angielskiego, dofinansowanie do edukacji, szkolenia, teambuilding

Wysyłając dokumenty aplikacyjne, na podstawie art. 6 ust. 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie
wskazanych przeze Ciebie danych osobowych na potrzeby prowadzonej przez spółkę RAControls Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach rekrutacji na aplikowane przeze Ciebie stanowisko. Twoja zgoda jest dobrowolna i możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: biuro@racontrols.pl.

Administratorem przesłanych przez Państwa danych jest RAControls Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach 40-519, Kościuszki 112. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.