Wycofanie ze sprzedaży kontrolerów Micro830

RAControls informuje o zbliżającym się terminie wycofania kontrolerów Micro830. Eksperci RAControls przygotowali odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania związane z tematyką migracji. 

Co oznacza wycofanie produktu?

Sprzedaż kontrolerów Micro830 z rodziny Micro800 została wstrzymana z dniem 31.12.2023 r.

W związku z powyższym eksperci RAControls zalecają modernizacje (migracje) powyższych kontrolerów do nowszych rozwiązań sprzętowych.

Pełen wykaz wycofywanych produktów znaleźć można klikając TUTAJ

Czy wymiana sprzętu jest konieczna?

Wymiana sprzętu nie jest konieczna, ale z dniem zakończenia sprzedaży zakup kontrolera będzie niemożliwy. Jeśli w Państwa zakładzie znajdują się kontrolery Micro830 – zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia najbardziej optymalnej formy przejścia na inny sterownik serii Micro800.

Przypomnijmy, że kontrolery serii Micro800 współdzielą środowisko programistyczne, akcesoria czy moduły wtykowe, dlatego też przejście na inny sterownik prawdopodobnie nie będzie wymagało wymiany wspomnianych komponentów.

Jak wygląda ścieżka migracji kontrolera Micro830?

W zależności od rodzaju i liczby wejść/wyjść sterownika, jego funkcjonalności oraz liczby posiadanych modułów wtykowych,  inżynierowie aplikacyjni RAControls zaproponują rozwiązanie najbardziej odpowiednie do Państwa potrzeb.

Ponadto  opracowywane przez nich scenariusze migracji zostaną dopasowane do wymogów ciągłości pracy instalacji, harmonogramu postoju oraz indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Co się stanie, jeśli dodatkowe podzespoły nie zostaną wymienione?

Moduły wtykowe współdzielone są pomiędzy sterownikami rodziny Micro800, dlatego też ich wymiana nie jest konieczna.

Zalety przejścia na nowszy kontroler

Nowsze kontrolery charakteryzują się większą elastycznością, zwiększoną wydajnością i funkcjonalnością, a ponadto obsługują dodatkowe moduły rozszerzeń, co umożliwia łatwiejszą rozbudowę i integrację systemów, zapewniając tym samym większe możliwości aplikacyjne projektu.

Inżynierowie RAControls, na podstawie dostarczonych przez Państwa informacji, pomogą w opracowaniu dedykowanych scenariuszy migracji z podziałem na odpowiadające Państwu etapy.

Udostępnij artykuł:

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kontakt